Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Vysoké Mýto

Budete se stěhovat do Pardubického kraje? Konkrétně do Vysokého Mýta či jeho blízkého okolí? Vyzkoušejte firmu Stěhování bez dřiny, která pro Vás připravila službu "Stěhování Vysoké Mýto". Jedná se o stěhovací službu, která zahrnuje jak stěhování z Vysokého Mýta na Vámi vybrané místo, tak i přestěhování z Vámi uvedené lokality do Vysokého Mýta. Vše snadno, rychle a bez dřiny!

Chci si objednat službu stěhování Vysoké Mýto

Máte-li zájem o stěhovací služby či vyklízení bytových i nebytových prostor pro Vaši firmu či domácnost v lokalitě Vysoké Mýto, můžete využít buď našich kontaktních údajů, nebo nám zaslat nezávaznou objednávku z našich stránek.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Bohatá historie města

Vysoké Mýto založil král Přemysl Otakar II. v první polovině 13. století. Cílem bylo, aby se město stalo jedním z obchodních středisek na hlavní spojnici Čech s Moravou. Až do dnešní doby je zachován původní pravidelný půdorys města s centrálním náměstím, které je největším náměstím čtvercového typu v Čechách.

Historické památky

Pokud plánujete výlet do Vysokého Mýta, doporučujeme Vám procházku centrem, kdy se Vám naskytne možnost shlédnout kromě náměstí i gotický chrám svatého Vavřince, zvonici z šestnáctého století, Choceňskou věž, Pražskou a Litomyšlskou bránu. Mezi další historické památky patří Vodárenská a Klášterská bašta, které se dochovaly v hradebním opevnění.

Dalším důležitým bodem byl rok 1307. V tomto roce se stalo Vysoké Mýto věnným městem českých královen a to zásluhou českého krále Rudolfa Habsburského, který tak učinil pro svou ženu Elišku Rejčku. Celkem se jednalo o pět měst, která měla přispívat na život královen a po smrti jejich mužů jim poskytovat vdovské věno. Do základní pětice patřily kromě Vysokého Mýta také Polička, Chrudim, Jaroměř a dnešní Hradec Králové. Později přibyla ještě další města - Mělník, Dvůr Králové, Nový Bydžov a Trutnov.

Zdroj: Vysoke-myto.cz

Které další oblasti jsme schopni pokrýt?

Firma Stěhování bez dřiny má rozmístěná střediska tak, aby byla schopna pokrýt stěhovací služby prakticky po celé České republice. Kromě stěhování ve Vysokém Mýtě je tak schopna zajistit i stěhovací služby např. pro tyto oblasti:


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2023 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.