Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Výhodné stěhování, levné stěhování, rychlé stěhování

Naše firma Stěhování bez dřiny nabízí výhodné, levné a rychlé stěhování ve Vámi vybrané lokalitě. Nabídka stěhování zahrnuje širokou škálu od stěhování firem a domácností až po stěhování na horách aj.

Ceny stěhování - cenové relace (Non-stop stěhování)

Cenové relace stěhování se pohybují od 2.000,- Kč za menší akce, až do částky 10.500,- Kč za velké bytové jednotky 4+1 - 5. patro. Stěhování pián a trezorů se pohybují od 2.500,- Kč do částky 3.900,- Kč za odnos. Vše záleží na počtu pater a hmotnosti. Veškeré doplňkové služby, jako jsou balení na vozidlech, kurtování, obalový materiál a přepravky jsou samozřejmě ZDARMA.

Ceny dalších služeb

Vyklízení půdních a sklepních prostor je odvislé od množství a hmotnosti likvidovaného materiálu - cca 1.700,- Kč za 1 tunu + dopravné a pracovníci pro nakládku.

Čištění koberců se pohybuje od 10 do 25 Kč za m2 čištěné plochy. Nabízíme cca 3-5 druhů chemie.

Čistění sedacích souprav se pohybuje od 100 Kč do 180 Kč za sedací místo a cena je odvislá od chemie, kterou si zákazník zvolí.

Čištění motorových vozidel se provádí od cen 1.000,- Kč do částky 2.200,- Kč za osobní vůz střední třídy.

Úklidové a čistící práce se pohybují v rozmezí 150 až 230 Kč za hodinu.

Práce s technikou, jako je např. sekání trávy, ořezání dřevin, vyhrnování a odvoz sněhu, práce s motorovou pilou, je nutné nacenit při osobní obhlídce.

Bližší informace ohledně cenových relací vám rádi sdělíme při naší osobní obhlídce, která je bezplatná. Kontaktovat nás můžete kdykoliv na telefonním čísle +420 603 576 760 - NON-STOP STĚHOVÁNÍ.


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.