Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Broumov

Stěhování Broumov je služba, kterou nabízí firma Stěhování bez dřiny a zahrnuje jak možnost stěhování z Broumova na Vámi vybrané místo v rámci České republiky, tak i opačně možnost stěhování z Vámi uvedené lokality právě do města Broumov.

Jak objednat stěhovací služby v Broumově?

Máte-li zájem o stěhovací služby či vyklízení bytových i nebytových prostor pro Vaši firmu či domácnost v lokalitě Broumov, můžete využít buď našich kontaktních údajů, nebo nám zaslat nezávaznou objednávku z našich stránek.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Stejný postup můžete aplikovat i pro jiné oblasti. Pouze vyplníte konkrétní místo nakládky a vykládky. Např. Vysoké Mýto (nakládka) a Hořice (vykládka).

Něco málo o městě Broumov

Počátky města Broumov sahají přibližně do poloviny třináctého století. Okolo roku 1255 se stal Broumov správním, kulturním a hospodářským střediskem kotliny protékané řekou Stěnavou a ohraničené pásmem pohraničních Javořích hor a hřebenem pískovcových Broumovských stěn.

Zajímavostí je, že Broumovská vrchovina byla až do konce 12. stol. přirozenou hranicí českého přemyslovského státu.

Z pohledu turistického ruchu je možné doporučit návštěvníkům Broumova, aby shlédli zejména historické jádro města, Benediktinský klášter sv. Václava či Klášterní kostel sv. Vojtěcha a mnohé další historické budovy a místa ve městě.

Zdroj: Broumov.net


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.