Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Další služby (rekonstrukce bytů, přeprava osob...)

Rádi pro Vás zajistíme nejen služby týkající se stěhování, ale také další doplňkové služby jako např. rekonstrukce bytů, malování, čištění koberců a vozidel nebo přepravu osob při stěhování.

Malování bytových a nebytových prostor

Stějně jako stěhování, tak i malování je činností, která vyžaduje spoustu pracovního úsilí, času a trpělivosti. Říkáte si, že je to snadná činnost, kterou sami zvládnete. Věříme že ano, ale počítejte s tím, že je třeba připravit povrch pro malování, přesunout nábytek na místo, kde nejméně překáží, olepit věci, které by mohla malba znečistit, no prostě vše dobře nachystat.

Více informací o službě Malování bytových a nebytových prostor...

Čištění koberců a vozidel

Jako doplněk našich činností nabízíme kompletní úklid vystěhovaných prostor. Naopak v prostorách, do kterých se chcete stěhovat, jsme schopni zajistit kvalitní čištění koberců a tkanin. Pokud potřebujete vyčistit a napustit koženou sedačku, bude nám potěšením, pro Vás tuto činnost provést.

Více informací o službě Čištění koberců a vozidel...

Přeprava osob při stěhování

Určitě se Vám již stalo, že jste při stěhování z jakéhokoliv důvodu nemohli využít vlastní dopravu (nemáte vlastní auto, auto v opravně atp.). Nebojte se, i s tímto požadavkem se na nás můžete bez obav obrátit. Rádi pro Vás zajistíme přepravu našimi vozidly.

Více informací o službě Přeprava osob při stěhování...


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.