Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Přeprava osob, přeprava minibusy (dopravní obslužnost)

Určitě se Vám již stalo, že jste při stěhování z jakéhokoliv důvodu nemohli využít vlastní dopravu (nemáte vlastní auto, auto v opravně atp.). Nebojte se, i s tímto požadavkem se na nás můžete bez obav obrátit. Rádi pro Vás zajistíme přepravu našimi vozidly.

Přeprava dospělích i dětí

V případě potřeby zajistíme bezpečnou dopravu jak pro dospělé osoby, tak i přepravu dětí. Samozřejmě dbáme zejména na bezpečnost, proto při přepravě dětí využíváme předepsaného vybavení jako jsou dětské autosedačky atp.

Citroën Berlingo Citroën Berlingo Přeprava dětí v autosedačce

Přeprava dětí v autosedačce Citroën Berlingo Ford Transit

Ford Transit Ford Transit Ford Transit

Ford Transit Ford Transit Ford Transit


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.