Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Sobotka

Sobotka se nachází mezi dvěma většími městy - Mladou Boleslaví a Jičínem. I v této lokalitě působí naše firma Stěhování bez dřiny. Služba stěhování Sobotka je určena jak pro domácnosti (stěhování bytů, domů, chalup...), tak pro firemní klientelu (stěhování firem, poboček, kanceláří, skladů...). Pokud pocházíte ze Sobotky, nebo se do Sobotky stěhujete, pak nás neváhejte oslovit. Nabízíme komplexní služby zahrnující stěhovací služby, vyklízecí služby, přepravu osob, dopravu, malování bytových a nebytových prostor atp.

Chcete objednat stěhování v Sobotce?

Máte-li zájem o stěhovací služby či vyklízení bytových i nebytových prostor pro Vaši firmu či domácnost v lokalitě Sobotka, můžete využít buď našich kontaktních údajů, nebo nám zaslat nezávaznou objednávku z našich stránek.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Stejně můžete postupovat i v případě objednávky našich služeb pro další lokality. Pouze vyplníte konkrétní místo nakládky a vykládky. Např. Mladá Boleslav (nakládka) a Jičín (vykládka).

Sobotka - jižní brána Českého ráje

Sobotka je nazývána jako jižní brána Českého ráje. Město má výhodnou pozici, jelikož leží cca 80km severovýchodně od Prahy. Jak již bylo zmíněno, nachází se mezi Mladou Boleslaví a Jičínem. Sobotka se může pochlubit výraznou historickou a kulturní tradicí. Každý rok se zde koná festival českého jazyka a literatury Šrámkova Sobotka a Sobotecký jarmark s festivalem uměleckých řemesel. Centrum Sobotky je vyhlášené jako městská památková zóna se zachovalou lidovou architekturou (dřevěné roubené domy), urbanisticky hodnotným náměstím, dominantním kostelem a dalšími stavebními památkami.

Nad Sobotkou se nachází jedinečný lovecký zámek Humprecht ze 17. století. Ze Sobotky vedou turistické trasy na hrad Kost, hrad Trosky, zámek Staré Hrady nebo do údolí Plakánek.

Zdroj: Sobotka.cz


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.