Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Jilemnice

Firma Stěhování bez dřiny nabízí své služby i v horských oblastech. V Krkonoších se jedná např. o oblast okolo Jilemnice, ale i jiné lokality. Stejně jako tomu je v jiných případech i zde si můžete tuto službu objednávat pod samostatným označením stěhování Jilemnice. Pokud tedy pocházíte z Jilemnice, nebo se do Jilemnice stěhujete, pak můžete využít právě této komplexní služby zahrnující např. stěhovací služby, vyklízecí služby, přepravu osob, dopravu, malování bytových a nebytových prostor atp.

Stěhování slavného Kavánova obrazu

Na konci ledna 2019 jsme realizovali velmi významnou stěhovací akci pro Krkonošské muzeum v Jilemnici. Naše stěhovací parta zajišťovala přestěhování slavného obrazu českého krajináře Františka Kavána - "Kotel v Krkonoších". Přestěhování obrazu s rozměry 2,20x4,90 metrů a celkové váze 350 kg zachytila mimo jiné i Česká televize a další média. Za fotografie z akce děkujeme Pavlu Křivkovi.

Stěhování obrazu Františka Kavána Stěhování obrazu Františka Kavána Stěhování obrazu Františka Kavána

Chcete objednat stěhování v Jilemnici?

Máte-li zájem o stěhovací služby či vyklízení bytových i nebytových prostor pro Vaši firmu či domácnost v lokalitě Jilemnice, můžete využít buď našich kontaktních údajů, nebo nám zaslat nezávaznou objednávku z našich stránek.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Stejně můžete postupovat i v případě objednávky našich služeb pro další lokality. Pouze vyplníte konkrétní místo nakládky a vykládky. Např. Vrchlabí (nakládka) a Pardubice (vykládka).

Jilemnice - informace o městě

Město Jilemnice leží v kopcovité krajině západního podhůří Krkonoš (pro zajímavost např. nadmořská výška náměstí v Jilemnici činí 464 m n.m.). V současné době žije v Jilemnici přibližně 6 tisíc obyvatel. Tato lokalita je po dlouhá léta vyhledávána jako výhodné východisko do západních Krkonoš.

První zmínky o Jilemnici lze doložit z počátku 14. století, kdy byla založena jakožto hospodářské centrum rozsáhlého štěpanického panství drženého pány z Valdštejna.

Kam na výlet?

Vzhledem k tomu, kde se Jilemnice nachází, je zřejmé o jaké tipy se bude jednat. Ano, je to oblast vhodné zejména pro sportovce a aktivně čilé spoluobčany. Jedná se tak o cyklistické i pěší turistické trasy v letním období a v zimním období samozřejmě cestování za lyžováním do vybraných zimních středisek v Krkonoších.

Zdroj: Mestojilemnice.cz


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2023 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.