Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Hronov

Firma Stěhování bez dřiny pokrývá mimo jiné i oblast Severních Čech. Jednou ze služeb, které spadají pod tuto lokalitu je i stěhování Hronov. Pokud pocházíte z Hronova, nebo se do Hronova stěhujete, pak můžete využít našich služeb - stěhovací služby, vyklízecí služby, přeprava, doprava, malování bytových a nebytových prostor atp.

Chcete objednat stěhování v Hronově?

Máte-li zájem o stěhovací služby či vyklízení bytových i nebytových prostor pro Vaši firmu či domácnost v lokalitě Hronov, můžete využít buď našich kontaktních údajů, nebo nám zaslat nezávaznou objednávku z našich stránek.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Stejný postup můžete aplikovat i pro jiné lokality. Pouze vyplníte konkrétní místo nakládky a vykládky. Např. Česká Lípa (nakládka) a Jihlava (vykládka).

Hronov - základní údaje

Hronov je malé, ale za to krásné městečko, které leží na řece Metuji při hranici s Polskem. Ačkoliv jsou první zmínky již z 13. století jako město je Hronov evidován až od roku 1859. Do roku 1848 spadal Hronov (stejně jako jiné okolí obce) k náchodskému panství.

V současnosti žije v Hronově přibližně 6600 obyvatel. Možná mezi nimi roste další Alois Jirásek, Josef Čapek, prof. Mgr. Jan Špáta...neboli další osobnost města Hronova.

Jaké památky doporučujeme navštívit?

Vzhledem k tomu, že Hronov je velmi ovlivněn osobností Aloise Jiráska, mnoho památek a zajímavostí souvisí právě s jeho osobou. Za zmínku stojí jistě Jiráskovo divadlo, které je dominantou hronovského náměstí, rodný domek spisovatele Aloise Jiráska (včetně Jiráskovi bronzové sochy umístěné vedle rodného domku), hrob Aloise Jiráska či jeho letní sídlo (pokud se dáte po silnici z náměstí na obec Žďárky). Nezapomeňte však ani na další památky jako např. Mariánské barokní sousoší, Kalinův dům, Kostel všech Svatých atd.

Zdroj: Mestohronov.cz


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.