Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Hradec Králové - stěhovací služby od A do Z

Proč stěhování Hradec Králové?

Jednou z hlavních lokalit firmy Stěhování bez dřiny jsou Východní Čechy. Pro Královéhradecký kraj je pak samozřejmostí speciální služba Stěhování pro Hradec Králové a okolí. Pokud pocházíte z tohoto krásného města, nebo se do Hradce stěhujete, pak můžete využít našich služeb - stěhovací služby, vyklízecí služby, přeprava, doprava, malování bytových a nebytových prostor atp.

Chcete objednat stěhování v Hradci Králové?

Máte-li zájem o stěhovací služby či vyklízení bytových i nebytových prostor pro Vaši firmu či domácnost v lokalitě Hradec Králové, můžete využít buď našich kontaktních údajů, nebo nám zaslat nezávaznou objednávku z našich stránek.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Stejný postup můžete aplikovat i pro jiné lokality. Pouze vyplníte konkrétní místo nakládky a vykládky. Např. Liberec (nakládka) a Mladá Boleslav (vykládka).

Stěhování gymnázia Hradec Králové - reference

Zkušenosti naší firmy např. se stěhováním škol lze doložit na základě naší spolupráce s Gymnáziem J.K. Tyla. Níže uvádíme referenční dopis, který jsme z hradeckého gymnázia obdrželi.

Vážení obchodní přátelé,
ráda bych několika slovy vyjádřila pocity uspokojení ze spolupráce s Vámi. Trochu bych se vrátila v čase a připomněla přípravy a očekávání, které se týkaly stěhování naší školy - Gymnázia J.K. Tyla v Hradci Králové.

Nejen nejistota termínu stěhovací akce, ale i jiné provozní záležitosti z počátku naznačovaly, že stěhování veškerého mobiliáře z budovy o výměře několika tisíců metrů čtverečných užitné plochy, nebude nikterak jednoduché.

O to více bych Vám nyní s odstupem času alespoň touto cestou srdečně poděkovala za laskavý přístup, spolehlivost a čestné jednání během našeho společného pracovního soužití. Je potěšením, že se i v dnešní době na našem trhu nacházejí firmy, které dodržují nejen často opomíjené normy slušnosti, ale dovedou především odvést kvalitní pracovní výkon i v omezeném čase.

Celková spokojenost s provedením stěhování školy byla také prezentována panem ředitelem na poradě se všemi zaměstnanci a také na jednání u zřizovatele.

Vážení přátelé, za vedení školy a zaměstnance Vám ještě jednou děkuji a přeji Vám pevné zdraví, aby se z Vaší práce a osobního přístupu mohli těšit i ostatní zákazníci.

V Hradci Králové dne 20.3.2012, Jitka Jachimová
zástupkyně ředitele pro ekonomiku a provoz

O stěhování gymnázia je možné si přečíst článek např. na portálu Hradec.idnes.cz.


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.